دانستنی ها درباره جوراب و اسکاچ

طور جداگانه می پوشانند. برای اولین بار جورابهای که شصت پا را می پوشانیدند در ژاپن و در سال ۱۹۷۰ به بازار آمد و پس از آن در بسیاری دیگر از کشورهای آسیایی و از جمله هند محبوب شدند.

اسکاچ

اغلب افراد برای تمیز کردن میز، کابینت و سینک و هر آنچه در آشپزخانه می باشد از اسفنج یا اسکاچ استفاده می کنند. با توجه به موارد استفاده از اسکاچ، احتمال وجود انواع میکروب ها حتی باکتری های مضر در آن زیاد می باشد.

گفته می شود که خانه از امنیت و سلامت کافی برخوردار است. اما بد نیست بدانید که در همین مکان امن نیز ممکن است دست به اقداماتی بزنیم که به نظر سالم است اما سلامت افراد خانه را به خطر می اندازد. خانه محلی است که ۶۵% از سرماخوردگی ها و بیش از نیمی از مسمومیت های غذایی در آن اتفاق می افتد. آنچه در خانه انجام می دهیم تاثیر به سزایی در حفظ و پایایی سلامتی دارد.

در ادامه به یک مورد از فعالیت های خانگی که ممکن است منجر به بیماری شود اشاره می کنیم.

استفاده از اسکاچ (اسفنج) :

آلوده ترین محل در هر خانه، آشپزخانه می باشد. زیرا در این محل است که با لاشه حیوانات در سینک ظرفشویی و روی میز کابینت کار می کنیم. همان طور که می دانید گوشت خام حاوی باکتری E.Coli و سالمونلا به همراه سایر ویروس ها و باکتری ها می باشد.
اسکاچ ساده ترین و آلوده ترین شی ء آشپزخانه است. می توان گفت که هر چه حساسیت بیشتری برای تمیز کردن میز آشپزخانه از اسفنج مورد نظر استفاده کنیم، میکروب بیشتری را پخش می کنیم.

راه حل:

برای رهایی از این همه آلودگی بهتر است قبل از استفاده از اسفنج یا اسکاچ، آن را در محلول آب و سفید کننده(وایتکس) قرار دهیم. این ساده ترین و ارزان ترین روش برای حفظ سلامت آشپزخانه می باشد. بعلاوه بعد از هر بار استفاده از اسفنج یا اسکاچ، آن را خشک کنید. خشکی مانع از رشد میکروب ها می شود. روش دیگر برای ممانعت از رشد باکتری ها در اسفنج یا اسکاچ آشپزخانه، حرارت دادن آن است. برای این کار لازم است ظرفی را پر آب کنید و اسکاچ را داخل آن قرار داده تا حرارت ببیند. به موازات افزایش حرارت باکتری ها کشته خواهند شد.

 1. ۳۵ سوال در بخش “دانستنی ها درباره جوراب و اسکاچ”

 2. توسط مهدی در ۱۸ مهر ۱۳۸۹ | پاسخ

  سلام اسکاج بافی نصف نقد ومابقی بااقساط ۹ماهه رو یه توضیحی بدید.یعنی چه جوری در میاد؟ایا شبانه روزی کار کنم وبیشتر از ۱۰ساعت رو خریداری نمیکنید؟

 3. توسط مدیر رایانه در ۹ آذر ۱۳۸۹ | پاسخ

  با سلام
  شما می بایست دو/ سوم از مبلغ قرارداد را هنگام عقد قرارداد پرداخت نمایید (۰۰۰/۲۰۰/۲ تومان)، و مابفی مبلغ دستگاه را طی ۹ قسط ماهیانه حدود ۰۰۰/۱۴۵ تومان می توانید پرداخت نمایید.
  با تشکر
  روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سازه بافت ایرانیان (سبا)

 4. توسط محمد نیکپور در ۲۹ دی ۱۳۸۹ | پاسخ

  سلام آیا پوشیدن جوراب در حین خواب خوب است یا بد. از نظر پزشکی در حین خواب جوراب باید پوشید یا نه.

 5. توسط مدیر رایانه در ۱۰ بهمن ۱۳۸۹ | پاسخ

  با سلام
  با تشکر از سوال شما هموطن گرامی
  در هر پا حدود ۲۵۰ هزار غده عرق وجود دارد، بنابراین پا محل عرق کردن است که این عرق کردن در برخی کاملا معمولی و در برخی دیگر مشکل ساز است. گاهی افراد از بوی بد پا شاکی هستند، عده دیگری هم به ویژه آنها که سابقه خانوادگی تعریق بیش از حد کف دست و پا دارند، از خیس شدن کف پاها و جوراب هایشان در برخی شرایط مانند استرس یا ورزش شاکی هستند. در این مواقع، جوراب پوشیدن موجب جذب و تبخیر بیشتر عرق در تماس با هوا می شود. در شرایط آب و هوایی سرد، جوراب به حفظ رطوبت پاها کمک کرده و خطر یخ زدگی را کاهش می دهد. از دیدگاه دکتر بهروز باریک بین، متخصص پوست و مو و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، فلسفه پوشیدن جوراب، حرکت آسان پاها در کفش، گرم نگه داشتن پا، وسیله ای برای زیبایی و مد، تمیز نگه داشتن و راحتی پا و پیشگیری از ابتلا به برخی بیماری های پوستی است. این متخصص پوست، در ادامه به برخی از سوالات رایج مردم در رابطه با جوراب پوشیدن پاسخ داده است.

  ▪ از منظر سلامت، بهتر است چه جورابی بپوشیم؟

  افراد باید جوراب متناسب با سایز پای خود را انتخاب کنند. جوراب های تنگ و گشاد هر دو دردسر آفرین هستند، به طور کلی بهترین جنس برای جوراب، نخ است چرا که قابلیت جذب رطوبت و عرق پا و تبادل هوا را از طریق جوراب نخی، داخل کفش بهتر صورت می گیرد. البته بسته به شرایط، برای مثال در فصل زمستان و در نقاط سردسیر پوشیدن جوراب هایی با جنس گرم تر مانند جوراب های پشمی بهتر است.

  ▪ جوراب می تواند در برخی افراد واکنش های حساسیتی ایجاد کند؟

  بله. برخی افراد به جنس خاصی از جوراب حساسیت دارند و به قرمزی و خارش پوست پا دچار می شوند. یعنی علایم اگزمای تماسی آلرژیک پیدا می کنند. در این موارد، پزشک متخصص پوست با دیدن علایم اگزمایی در پوست پا و شک به آلرژی تماسی، می تواند به کمک برخی آزمایش ها این شک را به یقین تبدیل کند. البته گاهی، آلرژی پوستی فرد ناشی از رنگ پارچه است و ربطی به جنس آن ندارد. شایع ترین حالت آلرژی در این موارد، حساسیت به جنس کفش است. برای مثال، در فردی که به چرم حساسیت دارد، با پوشیدن کفش چرمی و به مجرد خیس شدن جوراب در اثر عرق کردن و تماس پوست با آلرژن مورد نظر (چرم) از طریق رطوبت کفش و جوراب علایم حساسیت مانند خارش، قرمزی و گاه تاول و ترشح مایعات از پوست پا رخ می دهد.

  ▪ کلا در محیط خانه، بهتر است پابرهنه راه برویم یا با جوراب؟

  جوراب، پوست پا را از محیط آلوده اطراف تاحد قابل ملاحظه ای جدا می کند. بیماری های پوستی متعددی می توانند در اثر تماس پوست برهنه پا با زمین آلوده یا کفش و دمپایی آلوده منتقل شوند. برای مثال، زگیل های کف پا به وسیله ویروسی ایجاد می شود که می تواند از یک پا به پای دیگر در صورت رعایت نکردن نکات بهداشتی منتقل شود. همچنین قارچ های کف پا و لای انگشتان پا می توانند در صورت راه رفتن فرد در محیط آلوده، بدون جوراب و پای برهنه از فردی فرد دیگر منتقل شود.

  ▪ پیشنهاد ما درباره جوراب مناسب برای کودکان
  پوست بچه ها نسبت به بزرگسالان حساس تر است. بنابراین توصیه می کنیم که در اطفال از جوراب های نخی استفاده شود تا امکان مشکلات حساسیتی به حداقل برسد. گرم نگه داشتن پای کودکان به ویژه هنگامی که شروع به راه رفتن می کنند، اهمیت خاصی دارد. جوراب در آنها می تواند از خراشیدگی، ساییدگی و بردگی تاحدی جلوگیری و محافظت به عمل آورد.

  ▪ در چه شرایطی باید از جوراب استفاده شود؟

  توصیه می شود که در محیط هایی که افراد متعددی تردد می کنند (مانند مسجد و سالن های ورزشی) از جوراب استفاده شود، تاامکان اکتساب بیماری های پوستی کف پا به حداقل برسد. از نظر بهداشتی بهتر است هنگام پوشیدن کفش ها و خروج از منزل جوراب مناسب به پا کنیم ما در منزل در صورت استفاده از دمپایی های روفرشی شخصی، نیازی به استفاده از جوراب نیست. قابل ذکر است هنگامی که در پاین کارهای روزانه به خانه برمی گردیم، جوراب های خود را شسته و خشک کنیم و برای استفاده روز بعد آماده کنیم. این کار به رفع خستگی پاها به بهداشت آنها کمک می کند.

  ▪ بعضی ها عادت دارند بدون جوراب به استراحت پرداخته و بخوابند. نظرما در این باره:

  به طور کلی بدون پوشش بودن پاها، امکان تبادلات هوا و دما را در پوست پا بیشتر می کند و احساس آرامش می دهد، این در حالی است که برخی از افراد از سرد بودن پاها رنج می برند و به ویژه در فصل سرما نیاز دارند که با جوراب مناسب بخوابند، در رابطه با این افراد و کسانی که مبتلا به بیماری هایی مانند اسکلرودرمی هستند، پوشیدن جوراب در فصل سرما در خواب و بیداری لازم است ضمن اینکه در افراد دیابتی پوشیدن جوراب مناسب تاکید می شود، چرا که جوراب در افراد دیابتی که اختلال حس پا دارند تا حدود زیادی از بریدگی های ناخواسته و زخم شدن پا جلوگیری به عمل می آورد.

 6. توسط فرزاد در ۲۷ فروردین ۱۳۹۰ | پاسخ

  با سلام و خدا قوت
  لطفا در را بطه با خرید دستگاه جوراب کامپیوتری به صورت اقسا ط خوب توضیح بدید من مدتیه دنبال وام هستم متاسفانه موفق نشدم و شدیدا مایلم این کارو شروع کنم میتونید کمک کنید که پیش پرداختم کمتر بشه اما اقساطی بشه به هر حال لطفا توضیحات کامل رو اگه میشه برام ایمیل کنید درهر صورت شرایطش به صورت ریز برام بنویسید که با نام خدا شروع کنم.باز هم ممنون

 7. توسط مدیر رایانه در ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ | پاسخ

  با سلام و سپاس از حسن انتخاب شما هموطن گرامی
  پیشنهاد شرکت به شما این است که چون شما فردی آماتور در این زمینه هستید بهتر است که با دستگاه های مکانیکی شروع به کار نمایید زیرا کار کردن با دستگاه های کامپیوتری مستلزم کسب مهارت و تجربه کافی می باشد. از طرفی قیمت دستگاه های مکانیکی نیز کمتر بوده و از نظر سرعت و کیفیت بافت تفاوتی با دستگاه های کامپیوتری ندارد. در نهایت انتخاب با شما مشتری عزیز می باشد.
  با تشکر
  روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سبا

 8. توسط محمد در ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ | پاسخ

  سلام
  دستگاه اسکاج بافی چرخدنده ای قابل تغییر به جوراب بافی هست؟ یا نه؟
  ممنون میشم جواب بدید.

 9. توسط مدیر رایانه در ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ | پاسخ

  با سلام
  پایه و سیستم دستگاه جوراب بافی کاملا متفاوت است ولی در عین حال دستگاه اسکاچ بافی شما قابل تبدیل است ولی با همان هزینه فروش دستگاه جوراب بافی به مبلغ ۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان
  روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سبا

 10. توسط علی در ۱۹ آبان ۱۳۹۰ | پاسخ

  سلام.
  من به دنبال راه اندازی این کار هستم(جوراب بافی و یا اسکاچ بافی) می خواستم بپرسم که:
  ۱- آیا امکان دارد که هر طرحی که خودمون طراحی می کنیم، دستگاه جوراب بافی برامون ببافه؟
  ۲-آیا امکان دارد که هر طرحی که خودمون طراحی می کنیم، دستگاه اسکاچ بافی برامون ببافه؟
  ۳-اگه دستگاه جوراب بافی بخواهیم تهیه کنیم که هر طرحی که می خواهیم ببافد و با هر سایزی که خودمام می خواهیم و هم زنانه و هم مردانه ببافد و باضخامت های مختلف و مثلاً جوراب کف دوبل ببافد و… آیا دستگاهی وجود دارد که همه این کارها را انجام دهد؟اگر چنین دستگاهی وجود دارد قیمت آن چگونه است؟

  باتشکر فراوان
  ممنون

 11. توسط مدیر رایانه در ۲۹ آبان ۱۳۹۰ | پاسخ

  باسلام خدمت شما هموطن گرامی
  دستگاههای جوراب بافی قابلیت تعویض طرح و نقشه و حتی اندازه های مختلف را دارد که نیاز به آموزش دارد که این آموزش در مشهد (دفتر مرکزی ) برگزار میگردد.
  دستگاه جوراب بافی مردانه جدا و دستگاه جوراب بافی زنانه جدا می باشد . شما نمونه جورابی که مد نظرتان هست برای شرکت ارسال میکنید تا شرکت طبق همان مدل دستگاه شما را آماده کند.
  در مورد دستگاه اسکاچ ۲ نمونه دستگاه اسکاچ داریم اول اسکاچ بافی با زری که ۴ مدل بافت میزند و دوم دستگاه سیم اسکاچ که اسکاچ های سیمی تولید میکند.
  قیمت دستگاهها ۲میلیون میباشد ولی چنانچه تغییراتی بخواهید روی جوراب اعمال کنید هزینه جدا محاسبه می گردد مانند کف دوبل کردن و تغییر سیلندرو ….
  با تشکر

 12. توسط مدیر رایانه در ۳۰ آبان ۱۳۹۰ | پاسخ

  با سلام به شما هموطن گرامی
  دستگاه ها به تناسب طرح و یا نوع بافتی که شما می خواهید متفاوت هستند و هر دستگاه ویژگیهای خاص خود را دارد.
  با تشکر
  روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سبا

 13. توسط مجید گودینی در ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ | پاسخ

  سلام من میخوام یه کارگاه کوچیک جوراب بافی راه بندازم
  لطفا من رو در مورد سرمایه مورد نیاز کمک کنید
  قابل ذکره که من از این کار هیچ اطلاعاتی ندام و کاملا آماتور هستم
  ممنون

 14. توسط مدیر رایانه در ۲۶ فروردین ۱۳۹۱ | پاسخ

  با سلام .
  شما حدود ۴٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان سرمایه نیاز دارید برای این کار
  و حتماً آموزش هم نیاز دارید برای استارت کارتون . که مدت ۵ روز باید مشهد تشریف بیارید
  و اگر اطلاعات بیشتر نیاز دارید با شرکت تماس بگیرید تا کاملاً راهنماییتون کنن .
  با تشکر

 15. توسط یاسر در ۲۳ خرداد ۱۳۹۱ | پاسخ

  باعرض سلام
  هر دستگاه جوراب بافی در۱۲ ساعت چند جوراب جفت تولید می کند؟

 16. توسط مدیر رایانه در ۲۷ خرداد ۱۳۹۱ | پاسخ

  درود بر شما هموطن عزیز
  دستگاه جوراب بافی در هر ساعت یک جین ۱۲ جفتی (۲۴ عدد) تولید می کند.
  با تشکر
  روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سبا

 17. توسط داود در ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ | پاسخ

  باسلام اگه بخواهیم ازابتدا محاسبه کنیم هزینه کل مواد اولیه مورد نیاز برای تولید یک جفت جوراب چقدر میشه؟ درضمن قیمت فروش اون محصول چقدر خواهد بود؟آیا شرکتی هست که بخواد محصولات تولیدی رو به صورت عمده خریداری کنه؟
  ممنون میشم اگه جواب بدید.

 18. توسط عبدالرضا رمضانی در ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ | پاسخ

  با سلام
  خواستم عرض کنم که از نظر شما راه اندازی اسکاج سود بهتری دارد یا جوراب بافی ؟

  ایا اسکاج با سیم ظرفشوی متفاوت است واگر متفاوت است دستگاه ان فرق میکند؟

  سوم اینکه شهر ما بزرگ نیست آیا امکان توسعه کار برای بازار یابی در شهرهای دیگر هم دارم یانه؟

  ودر آخر اینکه دستگاههای شما اولا گارانتی دارد وثانیا قیمتهای اعلام شده تحویل محل کار است یانه ؟

 19. توسط مسعود در ۵ مهر ۱۳۹۱ | پاسخ

  سلام
  برای راهاندازی جوراب بافی واسکاج بافی چه دستگاههایی وچه مساحتی نیاز است ،در مساحت ۱۷۰ تا ۲۰۰ متر مربع از چند دستگاه جوراب بافی واسکاج بافی میتوان استفاده کرد.
  ضمنآاگر امکان دارد بروشور جامعی برایمان بفرستید با تشکر مسعود عبداللهی هیآت مدیره تعاونی روستای جره
  آدرس: فارس -شهرستان کازرون-بخش جره بالاده-روستای جره-جنب نانوایی
  تلفن:۰۹۱۷۳۲۲۹۱۹۵

 20. توسط امید در ۵ مهر ۱۳۹۱ | پاسخ

  سلام
  هزینه و سود دوخت هر جین جوراب ( ۱۲ جفت) تقریبآ چقدر است؟

 21. توسط مدیر رایانه در ۶ مهر ۱۳۹۱ | پاسخ

  سلام هزینه تمام شده یک جین جوراب حدوداً چهار هزار تومان میباشد (بستگی به کیفیت نج هم دارد )

 22. توسط مدیر رایانه در ۶ مهر ۱۳۹۱ | پاسخ

  با سلام
  برای راه اندازی دستگاه جوراب بافی شما نیاز به چرخ سردوز، چرخ پس دوز ، قالب اتو ، میله پشت و رو و لوازم بسته بندی و مواد اولیه مانند نخ و کش دارید.
  برای دستگاه اسکچ بافی شما نیاز به دستگاه برش و پرس و لوازم بسته بندی ،ابر،نخ زری و نخ ترویرا دارید.
  شما در مساحت ۲۰۰ متر حدوداً ۱۲ الی ۱۴ دستگاه میتوانید راه اندازی کنید .
  برای ارسال بروشور و بسته خوداشتغالی شما باید لطف بفرمایید و مبلغ تعیین شده را به حساب شرکت واریز بفرمایید تا شرکت برای شما پست کند .

 23. توسط مدیر رایانه در ۶ مهر ۱۳۹۱ | پاسخ

  با سلام هر دو دستگاه را شرکت به مشتری ارائه میدهد ، بستگی به خودتان دارد و به بازاریابیتان . ببینید کدوم دستگاه محصولاتش بیشتر فروش میرود و یا علاقه خودتان به کدوم دستگاهه .
  بله دستگاه اسکاچ با سیم ظرفشویی فرق دارد و دو دستگاه جدا هستند .
  بله فروش این اجناس در سراسر ایران امکان دارد حتی کشورهای همسایه .
  قیمت دستگاهها بدون گارانتی میباشد ، چنانچه نیاز به خدمات گارانتی دارید مبلغ اعلام شده را پرداخت مینمایید و دستگاه شما شامل گارانتی خواهد شد .
  بله تحویل دستگاه درب کارگاه شرکت می باشد.

 24. توسط رسول الیاسی در ۲۹ مهر ۱۳۹۱ | پاسخ

  باعرض سلام خسته نباشید آیا سی دی آموزشی تعمیرات تخصصی دستگاهای جوراب بافی وجود دارد .مثلا مثل سی دی آموزشی تعمیرات تخصصی پراید.من حاظرم پول خیلی خیلی خوبی بابت این سی دی ها بدم چون خیلی بهش احتیاج دارم.ممنون میشم اگر زود جوابمو بدید.

 25. توسط فریبا در ۲۹ آبان ۱۳۹۱ | پاسخ

  با سلام .قیمت دستگاه جوراب بافی در این تاریخ چقدر است ؟ایا با برق تک فاز هم کار می کند ؟
  قسمت محاسبه هزینه و درامد در سایت شما غیر فعال است آیا ممکن است ان را فعال کنید تا یک براورد شخصی داشته باشیم؟

 26. توسط علی اصغر در ۲ آذر ۱۳۹۱ | پاسخ

  با سلام
  من میخوام یک کارگاه جوراب بافی خانگی راه اندازی کنم. میخوام بدونم با توجه به اینکه ساکن تهرانم دستگاه و مواد اولیه را از کجا باید تهیه کنم و محصول تولیدی را به کی بفروشم.آیا این کار بازار خوبی دارد؟اطلاعاتی در مورد هزینه خرید دستگاه و مواد اولیه به من بدهید. با تشکر.

 27. توسط admin در ۷ آذر ۱۳۹۱ | پاسخ

  باسلام خدمت شما
  درمورد تهیه دستگاه و مواد اولیه و لوازم جانبی میتوانید از شرکت خریداری و تهیه بفرمایید.
  درمورد فروش محصولات ، شرکت با مشتریان متقاضی فروش محصولات قرارداد تضمین خرید محصولات تنظیم مینماید.
  بازار کار بستگی به فعالیت شما دارد .
  و در مورد قیمت دستگاهها،قیمت دستگاه های جوراب بافی اتو مکانیکی دو میلیون و پانصد هزار تومان می باشد. و لوازم جانبی و مواد اولیه به قیمت روز محاسبه میگردد.
  با تشکر

 28. توسط admin در ۷ آذر ۱۳۹۱ | پاسخ

  با سلام خدمت شما
  قیمت دستگاه های جوراب بافی اتومکانیک در حال حاضر ۰۰۰/۵۰۰/۲ هزارتومان میباشد و با برق خانگی (تکفاز) کار میکند . برای فرمهای هزینه ها و درآمدها و طرح توجیحی با شرکت تماس حاصل فرمایید تا از طریق ایمیل برایتان ارسال گردد .
  با تشکر از شما

 29. توسط admin در ۷ آذر ۱۳۹۱ | پاسخ

  با سلام
  نه در حال حاضر چنین سی دی ای موجود نمیباشد . چنانچه مشکلی دارید میتوانید با شرکت تماس حاصل فرمایید.
  ۰۵۱۱۲۵۱۵۳۸۱
  ۰۵۱۱۲۵۱۵۳۸۲
  ۰۹۱۵۳۱۳۷۰۰۳
  ۰۹۳۳۳۱۳۷۰۰۳

 30. توسط admin در ۷ آذر ۱۳۹۱ | پاسخ

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  لطفا با شرکت تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامعی را در اختیارتان بگذاریم.
  با تشکر از شما
  ۰۵۱۱۲۵۱۵۳۸۱
  ۰۵۱۱۲۵۱۵۳۸۲
  ۰۹۱۵۳۱۳۷۰۰۳
  ۰۹۳۳۳۱۳۷۰۰۳

 31. توسط مهدی در ۵ اسفند ۱۳۹۱ | پاسخ

  بادرود فراوان. توضیح کامل درمورد دستگاه و طریقه تهیه مواد اولیه و چگونگی دریافت دستگاه میخواستم

 32. توسط admin در ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ | پاسخ

  با سلام خدمت شما
  لطفاً با شرکت تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی کامل شوید.
  ۰۵۱۱۲۵۱۵۳۸۱
  ۰۵۱۱۲۵۱۵۳۸۲
  ۰۹۱۵۳۱۶۲۱۱۴
  با تشکر

 33. توسط حمزه در ۱۳ آبان ۱۳۹۲ | پاسخ

  من میخوام اگه امکان داره قبل خریدن دستگاه برای اموزش تعمیرات درحد که بتونم کارم رو خودم راه بندازم یاد بگیرم ایا در مشهد جایی رو سراغ دارین?

 34. توسط ferdosian در ۱۹ آبان ۱۳۹۲ | پاسخ

  با سلام
  شما میتوانید با شرکت تماس بگیرید و در کلاسهای آموزشی شرکت ثبت نام نمایید.
  ۰۵۱۱۲۵۱۵۳۸۱
  ۰۵۱۱۲۵۱۵۳۸۲
  ۰۹۳۳۳۱۳۷۰۰۳
  با تشکر از شما

 35. توسط چعفرخدادادی در ۲۲ آذر ۱۳۹۲ | پاسخ

  باسلام وخسته نباشید می خواستم قیمت جدید دستگاههای جوراب بافی رابدانم .باتشکر

 36. توسط ferdosian در ۶ بهمن ۱۳۹۲ | پاسخ

  با سلام قیمتها توی همین سایت اعلام شده
  با تشکر از شما دوست گرامی

ارسال سوال


   

سخن مدیریت

شرکت سازه بافت ایرانیان (سبا) که در زمینۀ تولید دستگاه های صنعتی فعالیت دارد، مفتخر است با کادری متخصص و مجرب، طرح های خوداشتغالی خود را به اجرا بگذارد. این شرکت پس از موفقیت در طرح خوداشتغالی شمارۀ 1 (ساخت و فروش دستگاه های جوراب بافی مکانیکی و اسکاچ بافی، دستگاه جوراب CNC و لباس زنانۀ CNC که انواع محصولات گوناگون را تولید می کند؛ در آیندۀ نزدیک طرح شمارۀ 2 خوداشتغالی (آموزش فرش بافی و تابلو فرش های تزئینی) خود را آغاز خواهد نمود. گفتنی است تمامی طرح های ارائه شده به همراه تضمین تهیۀ مواد اولیه و خرید محصولات تولیدی توسط مشتری می باشد.

یافتن مطالب :