وقتی كه از مشاغل خانگی صحبت به میان می آید خود به خود ، ما مشاغلی را در ذهن خود مرور می كنیم كه می توان آن شغل ها را در خانه یا محوطه خانه اجرا كرد. مثلاً عروسك دوزی یا خیاطی و یا … كه فقط نیاز به یك یا دو ماشین خیاطی یا نازك دوز دارد.
در قسمت جوراب بافی نیز می توان اینكار را در منزل انجام داد. حرفه جوراب بافی زیر نظر سازمان صنایع و معادن اداره می شود. بنابراین برای كسب مجوز باید به اینجا مراجعه كنید. مطابق با مفاد مندرج در این سازمان در خصوص تولیدی جوراب و جوراب بافی فرد می تواند فقط تا سه دستگاه جوراب بافی اتومكانیك را بصورت خانگی راه اندازی كند.
اگر می خواهید در منزل چنین كارگاهی را راه اندازی نمایید یك كابل مناسب از كنتور تا محل كارگاه بصورت مستقیم و بدون وصله سیم كشی نمایید. برای خود یك فیوز اضطراری بگذارید و از پشت فیوز یك سراهی برای دستگاه های خود بگذارید.
هزینه سیم كشی آنقدر نمی شود كه همیشه این استرس برای شما ایجاد شود كه نكند خدای ناكرده اتصالی در برق خانه ایجاد شود و …خسارات …
كپسول اطفاء حریق نیز فراموش نشود.

“اول ایمنی بعد كار ”

 

4 دیدگاه در “راه اندازی یک کارگاه جوراب بافی خانگی

  1. هد.: سلام
    من میخوام ی اشتغال خانگی راه بندازم ،سرمایه اولیه ام حدود سه تومنه میشه راهنمایی بفرمایید آیا به صرفه هست ی دستگاه تهیه کنم؟ضمنا شهر من مدرس و تعمیرکار وهمچنین سردوز و اتو توسط مراکزی انجام میشود،در مورد مبلغ و مشخصات دستگاه مناسب هم ممنون میشم توضیح بفرمایید.
    دستگاه های جوراب بافی دسته دوم خوب و کاری رو چطور تشخیص بدم؟ با تشکر

    • با سلام خدمت شما دوست گرامي
      با توجه به اينكه پاسخ سوالات شما نياز به توضيح مفصل دارد ، خواهشمنديم با شماره تلفن هاي دفتر شركت 05132233970 ويا با تلفن همراه 09398737073 تماس حاصل فرماييد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *