معرفی شرکت سازه بافت ایرانیان

شرکت سازه بافت ایرانیان

شرکت سازه بافت ایرانیان (سبا) که در زمینۀ تولید دستگاه های صنعتی فعالیت دارد، مفتخر است با کادری متخصص و مجرب، طرح های خوداشتغالی خود را به اجرا بگذارد. این شرکت پس از موفقیت در طرح خوداشتغالی شمارۀ ۱ ، فروش دستگاه های جوراب بافی مکانیکی و اسکاچ بافی، دستگاه جوراب CNC و لباس زنانۀ CNC که انواع محصولات گوناگون را تولید می کند؛ در آیندۀ نزدیک طرح شمارۀ ۲ خوداشتغالی (آموزش فرش بافی و تابلو فرش های تزئینی) خود را آغاز خواهد نمود.

 تاريخچه شركت سازه بافت ایرانیان  :

 شركت سازه بافت ايرانيان در سال 1388 با هدف اشتغالزايي و كمك به افزايش توليد ملي ، با راه اندازي كارگاه هاي خانگي ، كوچك و بزرگ به شماره37793 ثبت و شروع به فعليت نمود.

در اين راه از نخبه ترين و با سابقه ترين افراد در كار توليد محصول و ساخت و توليد دستگاه های جوراب بافی و اسکاج بافی بهره برده و سابقه درخشاني در ايجاد شغل و برپایی کارگاهای جوراب بافی و اسکاج بافی براي افراد مختلف جامعه و حتي خارج از ايران كسب نموده است. و چون معتقديم تمام فعاليت هاي شركت سازه بافت ایرانیان بايد بر اساس قانون باشد. اقدام به ثبت شركت در اداره ثبت شركتها و همچنين دريافت مجوز كسب از اتحاديه ماشين سازي نموده ايم تا مشتريان عزيز با خيال راحت و اطمينان كامل با اين شركت مراوده اقتصادي داشته باشند . (اين اسناد در سايت شركت و كانال تلگرام شركت موجود است)

 فعاليت و كار شركت :

شركت سازه بافت ایرانیان در زمينه ساخت، تعمير و بازسازي دستگاه هاي جوراب بافي و اسكاچ بافي و فروش اين دستگاه ها در قالب طرح هاي خود اشتغالي فعاليت ميكند. البته قابل ذكر است كه اين شركت جهت رفاه حال مشتريان  و همچنين كمك به آنها در ابتداي فعاليتشان اقدام به تامين مواد اوليه ، دستگاه هاي جانبي ، آموزش ، تامين قطعات مورد نياز، خريد محصولات توليد شده توسط مشتري و …. مينمايد.